Konkurs „Strażacy w akcji” podsumowany podczas konferencji w Muzeum Niepodległości
15 czerwca 2026 roku w Muzeum Niepodległości w Warszawie odbyła się konferencja pn. „Bezpieczeństwo i niepodległość w działalności Muzeum Niepodległości i Związku OSP RP”, połączona z uroczystą galą finałową

