Zapraszamy do kontaktu

Biuro ZG ZOSP RP

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP Zarząd Główny

  • ul. Oboźna 1, 00-340 Warszawa

  • 22 509-50-50, 22 826-52-91, 22 826-52-92

Czynne w godzinach 7:30-15:30

Redakcja „Strażak”

  • ul. Oboźna 1, 00-340 Warszawa

  • 22 509-50-61, 22 509-50-62, 22 509-50-76, 22 828-00-75

  • faks: 22 828-86-28

  • redakcja@strazak.org.pl

22 509-50-52,
fax. 22 827-53-29,
zg@zosprp.pl

22 509-50-74
22 509-50-67

sprawy programowe:
ps@zosprp.org.pl

sprawy organizacyjne:
op@zg.zosprp.pl

22 509-50-45

22 509-50-68

22 509-50-42

22 509-50-75

ef@zg.zosprp.pl

22 509-50-46

22 509-50-49

22 509-50-59

22 509-50-71

e-mail: ha@zg.zosprp.pl

22 509-50-63

iod@zosprp.org.pl

Zapraszamy na naszego Facebooka:

Biura Oddziałów Wojewódzkich Związku

Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
50-552 Wrocław, ul. Borowska 138, 71 788-23-40/41, www.wroclaw.zosprp.pl, wroclaw@zosprp.pl

Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
87-100 Toruń, ul. Legionów 70/76, 56 623-83-46, www.zosprp.torun.pl, torun@zosprp.pl

Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
20-012 Lublin, ul. Szczerbowskiego 6c, tel.: 81-536-13-10, 81-536-13-14, fax.: 81-536-13-13, www.zosprp.lublin.pl, lublin@zosprp.pl

Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
65-074 Zielona Góra, ul. Kasprowicza 3/5, 68 325-57-79, www.zosprp.com, zielona.gora@zosprp.pl

Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
95-080 Tuszyn, ul. Źródlana 29, 42 645-84-44, tel. kom. 790-609-013 www.zosprp-lodz.pl, lodz@zosprp.pl

Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
31-223 Kraków, ul. Wyki 3, tel. 12 653 28 41 lub 12 653 08 07, www.zosprp.malopolska.pl, krakow@zosprp.pl

Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Mazowieckiego
ul. Markowska 18 A
03-742 Warszawa
tel. 22 654 03 47, 22 654 03 07

www.zospmazowsze.pl, warszawa@zosprp.pl

Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
45-202 Opole, ul. Budowlanych 1, 77 454-39-17, zosprp.opole.pl, opole@zosprp.pl

Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
35-016 Rzeszów, ul. Mochnackiego 4, 17 853-33-94, www.rzeszow.zosprp.pl, rzeszow@zosprp.pl

Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
15-062 Białystok, ul. Warszawska 3, 85 743-50-70, zosprp.straz.bialystok.pl, bialystok@zosprp.pl

Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
83-000 Pruszcz Gdański, ul. Podmiejska 5, 58-341-63-45 58-341-90-80, zwzosp.gda.pl, gdansk@zosprp.pl

Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
40-032 Katowice, ul. Dąbrowskiego 8, 32 251-79-69, www.zosprp.katowice.pl, katowice@zosprp.pl

Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
25-324 Kielce, ul. Sandomierska 81, 41 368-16-67, kielce@zosprp.pl

Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
10-045 Olsztyn, ul. Niepodległości 12, tel. 89 524-70-40, fax 89 524-70-44, www.zosprp.olsztyn.pl, olsztyn@zosprp.pl

Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
60-867 Poznań, ul. Norwida 14, 61-848-13-91 61-848-17-88, www.zosprp.poznan.pl, poznan@zosprp.pl

Biuro Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
70-556 Szczecin, ul. Tkacka 54, 91 448-97-16, www.szczecin.zosprp.pl, szczecin@zosprp.pl