Serdecznie zapraszamy na darmowe webinarium pt. OSP – rozliczenia, dokumenty, współpraca z księgowością, które poprowadzi Krzysztof Śliwiński, księgowy z wieloletnim doświadczeniem. Praktyk, ekspert do spraw księgowości fundacji i stowarzyszeń.
Księgowość prowadzić trzeba. I nawet jeśli „oddamy” ją do prowadzenia np. gminie, to i tak nadal to my (zarząd OSP) musimy zadbać o prawidłowe dokumentowanie wydatków.

Przyjdź na webinar i dowiedz się:
🔎 w jakiej formie OSP może prowadzić księgowość;
🔎 jakie są rodzaje dokumentów księgowych;
🔎 jak opisywać dokumenty księgowe;
🔎 o co musi zadbać zarząd, by współpraca z księgowością była sprawna i miła.

Na webinarium podzielimy się dobrymi praktykami, podpowiedziami co działa, jak mogą wyglądać przykładowe dokumenty.

🗓Kiedy? 8 lutego 2023, godz. 18.00 

🤔Jak się zapisać? Konieczna jest rejestracja na stronie: https://webinaria.ngo.pl/zapisz-sie –> Każda zapisana osoba dostanie potwierdzenie zapisu oraz link do spotkania.
 
Wydarzenie znajdziecie również na Facebooku pod linkiem: https://www.facebook.com/events/3385538521697259/?ref=newsfeed

O prowadzących:

🦸‍♂️Krzysztof Śliwiński – księgowy z wieloletnim doświadczeniem. Praktyk, ekspert do spraw księgowości fundacji i stowarzyszeń, doradca serwisu poradnik.ngo.pl Tworzy materiały poradnicze, jest ekspertem w live ngo.pl
🦸Monika Chrzczonowicz – wieloletnia doradczyni ngo.pl, ekspertka i trenerka. Koordynatorka działań poradnicznych w projekcie OSP Potencjał Młodych.
Od 20 lat wspiera stowarzyszenia i fundacje w aspektach formalno-prawnych związanych m. in. z zakładaniem i rejestracją, statusem OPP. Tłumaczy organizacjom, jakie mają możliwości i obowiązki, jakich terminów powinny dotrzymać. Doradza również w sprawach związanych z działalnością odpłatną pożytku publicznego, działalnością gospodarczą i współpracą z samorządem. Wiedzą i doświadczeniem dzieli się m.in. podczas webinarów, transmisji live ngo.pl oraz opiekując się grupą facebookową „Formalności w NGO”.