🦸‍♀️ Monika Chrzcznowicz z portalu ngo.pl i 🦸‍♂️Sylwester Witczak z Ochotnicza Straż Pożarna w Janiszewicach odpowiedzą na pytania:
🤔 od czego zacząć;
🤔 jak zainteresować młode osoby;
🤔 o jakie formalności zadbać;
🤔 gdzie szukać inspiracji?
Młodzi w OSP – temat rzeka. I jak rzeka szeroki, spokojny, rwący, gwałtowny, ciepły… po prostu różnorodny, bo taka jest praca z młodymi ludźmi – różna.
🧐 Będziemy odpowiadać na Wasze pytania. Będziemy dzielić się swoją wiedzą. I pewnie też będziemy czasem zapisywać sobie pytanie “na zaś”, by poszukać na odpowiedzi u mądrzejszych.
🤔 Jak wziąć udział w spotkaniu?
👉 Transmisja odbędzie się na profilu FB @OSP Potencjał Młodych 5 października (środa) o godz. 18.00. Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.
O ekspertach:
🦸‍♀️ Monika Chrzcznowicz – doradczyni ngo.pl, pomaga ngo od pomysłu i założenia, po likwidację. Autorka kursów o odpłatnej działalności pożytku publicznego oraz o tym jak zacząć zbierać pieniądze na działania.
🦸‍♂️ Sylwester Witczak – Prezes OSPJaniszewice, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego, członek Zarządu Oddziału Powiatowego oraz członek komisji ds. Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych (MDP) i zawodów przy Zarządzie Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Łodzi.

Zapraszamy!