Serdecznie zapraszamy na darmowe webinarium pt. Promocja, social media i komunikacja w OSP, które poprowadzi druhna Monika Makuch z OSP  Potencjał Młodych.
Działania promocyjne, komunikacja oraz prowadzenie mediów społecznościowych w OSP wydają się na pozór proste, ale aby przyniosły zamierzone efekty należy robić to z głową! W kolejnym webinarium w ramach projektu OSP Potencjał Młodych porozmawiamy o:
🔎 tym czym jest promocja;
🔎 tworzeniu planów komunikacyjnych dopasowanych do działań OSP;
🔎 narzędziach komunikacji;
🔎 mediach społecznościowych;
🔎 Ochotniczej Straży Pożarnej w internecie.
🕛 Kiedy? 5 lipca 2023, godzina 18:00.
🤔Jak się zapisać? Konieczna jest rejestracja na stronie: 
https://webinaria.ngo.pl/zapisz_sie
Każda zapisana osoba dostanie potwierdzenie zapisu oraz link do spotkania.
Podczas spotkania zwrócimy uwagę na specyfikę działań OSP oraz o ich szczególnych potrzebach, zagrożeniach oraz szansach w zakresie promocji.
Wydarzenie znajdziecie również na Facebooku pod linkiem:https://fb.me/e/E41s2wsC
O prowadzącym:
🦸‍♂️    Monika Makuch – absolwentka Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Na co dzień zajmuje się mediami online oraz dba o komunikację w projekcie OSP Potencjał Młodych. Zawodowo związana z Ringier Axel Springer Polska, wydawcą m.in. Onetu, Newsweeka i Faktu. W Ochotniczej Straży Pożarnej działa od 11 roku życia, kiedy została członkiem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Dziś mocno zaangażowana we współpracę polsko-niemiecką w swojej rodzimej OSP.