📣  Zapraszamy na szkolenia z serii PNWM online! W maju proponujemy Państwu następujące bezpłatne szkolenia na platformie Zoom:

🗣 Co zrobić z nienawiścią w Internecie? Warsztaty metodyczne dla osób pracujących z młodzieżą

📅  25.05.2022, godz. 16:00-18:00 w j. polskim (oraz 11.05.2022, godz. 16:00-18.00 w j. niemieckim)

📣  Podczas warsztatów zostaną zaprezentowane i przećwiczone różne metody pracy z młodzieżą dotyczące nienawiści w Internecie.

Zrozumiecie zasadę ich oddziaływania i dowiecie się, jak wpleść je w program wymiany polsko-niemieckiej.

📅  Zapisy na #pnwmonline (warsztaty niemieckojęzyczne: #dpjwonline)

🗣 Pokaż swój projekt! Zastosowanie kreatora grafik Canva w wymianie młodzieży

📅  17.05.2022, godz. 17:00-19:00

📣  Rozpoznawalność wizualna jest sednem każdej akcji promocyjnej, a Canva jest (naprawdę!) łatwym narzędziem, aby nadać kształt atrakcyjny kształt Twoim wizjom.

Plakat, ulotka, fotostory, post na FB? Pokaż swój polsko-niemiecki projekt z najlepszej strony!

📅  Zapisy na #pnwmonline

🗣 Save the date: Łapcie za mikrofon! Jak zrobić dobry podcast z młodzieżą?

📅  dwie części: 2. i 13.06.2022, godz. 17:00-19:00

📣  Celem szkolenia jest przekazanie Wam wystarczającej wiedzy, abyście mogli zaplanować i nagrać podcast wspólnie z młodymi ludźmi podczas następnej wymiany.

Na temat, który będzie dla nich ważny i ciekawy

📅  Zapisy na http://www.pnwmonline.pl możliwe wkrótce!

📣  Na www.pnwmonline.org znajdą Państwo ponadto różnorodne materiały dotyczące wymiany online: scenariusze spotkań, pomocne narzędzia i informacje o dotacjach PNWM np. na hybrydowe spotkania młodzieży. Niebawem rozszerzymy naszą ofertę o zbiór metod na spotkania online. Warto nas obserwować!

📣 A jeśli poszukują Państwo przestrzeni, w której można porozmawiać o innowacyjnych rozwiązaniach oraz przykładach dobrych praktyk w obszarze cyfrowej pracy z młodzieżą, to zachęcamy do udziału w międzynarodowym BarCampie „Dni Cyfrowej Transformacji”:

🗣 BarCamp Dni Cyfrowej Transformacji

📅  dwa dni: 17. i 18.05.2022 (na platformie DINA.international)

📣  Spotkanie dotyczy cyfrowej przyszłości w obszarze pracy z młodzieżą i mobilności edukacyjnej. BarCamp pozwoli Państwu wymienić się doświadczeniami w zakresie dobrych praktyk i innowacji w międzynarodowym gronie osób pracujących z młodzieżą. Podczas sesji będą Państwo mogli przedyskutować swoje doświadczenia z ekspertami i praktykami z różnych dziedzin edukacji, pracy z młodzieżą, cyfryzacji, rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej oraz o sztucznej inteligencji.

📅  Program i zapisy na #pnwm