Pewnie wiele razy mieliście ochotę powiedzieć coś po angielsku lub niemiecku i rezygnowaliście, bo jedyne co przychodziło Wam do głowy to natrętna myśl „jak to powiedzieć…”. A mogłoby być tak pięknie. Tyle ciekawych rozmów, tyle fajnych znajomości, tyle tematów do dyskusji, a w głowie pustka. Może myśleliście o nawiązaniu współpracy międzynarodowej, ale brak języka hamował Wasze pomysły.

Mamy dla Was świetną wiadomość! Już od 1 września będziecie mogli uczyć się języka angielskiego i niemieckiego za darmo, we własnym tempie, w dogodnym dla Was czasie.

Dzięki uprzejmości firmy LangMedia Sp. z o.o.

członkowie i opiekunowie MDP oraz młodzieżowych orkiestr strażackich,
koordynatorzy i kadra międzynarodowych spotkań MDP, w tym polsko-niemieckich,
osoby pełniące funkcję pośredników językowych podczas wymian,
członkowie OSP i orkiestr uczestniczących w projekcie „OSP – potencjał młodych”
mogą do końca lutego 2022 r. bezpłatnie korzystać z platformy edukacyjnej eTutor. Czekają na Was dwa języki obce, wszystkie poziomy zaawansowania, przygotowanie do matury, 2 tysiące interaktywnych lekcji, system tzw. inteligentnych powtórek, gry językowe.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji. Po wypełnieniu krótkiego formularza na podany w zgłoszeniu adres mailowy zostanie przesłana instrukcja założenia indywidualnego konta na platformie.

Link do formularza rejestracyjnego:
https://forms.gle/2toGPPR17AeNXfNL6