Główna Komisja Rewizyjna

  1. Dh Marian Mikołajczyk - Przewodniczący
  2. Dh Henryk Jerzyk - Wiceprzewodniczący
  3. Dh Lucjan Kędzia - Wiceprzewodniczący
  4. Dh Ryszard Stanibuła - Wiceprzewodniczący
  5. DhTadeusz Tomaszewski - Wiceprzewodniczący
  6. Dh Kazimierz Wroński - Wiceprzewodniczący od 14.04.2016 uchwałą 4/2016 GKR
  7. Dh Paweł Gajda - Sekretarz
  8. Dh Ryszard Migdalski
  9. Dh Józef Spychała
  10.  Dh Antoni Bienias do 21 marca 2017 
  11.  Dh Grzegorz Walczak do 10.04.2014 
    Dh Karol Podleśny od 10.04.2015
  12. Dh Józef Michalik
  13. Dh Romuald Wiszniewski
  14. Dh Marek Buza
  15. Dh Ryszard Wudarczyk do 10.04.2015
    Mieczysław Skręt od 10.04.2015
  16. Dh Stanisław Mikulak