Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zapobiegajmy Pożarom" 2009

EWA KORDYLAS, lat 6 Przedszkole w Lipnie Oddział Goniembice woj. wielkopolskie

EWA KORDYLAS, lat 6 Przedszkole w Lipnie Oddział Goniembice woj. wielkopolskie

OLIWIA PIETRUSZKA, lat 6 Gminne Przedszkole Publiczne, Trzcianka woj. wielkopolskie

OLIWIA PIETRUSZKA, lat 6 Gminne Przedszkole Publiczne, Trzcianka woj. wielkopolskie

Martyna Walczak  Zespół Szkół Ogólnokształcących w Tucholi woj. kujawsko-pomorskie

Martyna Walczak Zespół Szkół Ogólnokształcących w Tucholi woj. kujawsko-pomorskie

HUBERT JUSKOWIAK, lat 6 Gminne Przedszkole Publiczne nr 2 w Trzciance woj. wielkopolskie

HUBERT JUSKOWIAK, lat 6 Gminne Przedszkole Publiczne nr 2 w Trzciance woj. wielkopolskie

WIKTORIA BIELEJ, lat 5 Gminne Przedszkole Publiczne nr 2 w Trzciance woj. wielkopolskie

WIKTORIA BIELEJ, lat 5 Gminne Przedszkole Publiczne nr 2 w Trzciance woj. wielkopolskie

TOMASZ RUBIM, lat 17 Zespół Szkół Technicznych Mechanik, Jelenia Góra woj. dolnośląskie

TOMASZ RUBIM, lat 17 Zespół Szkół Technicznych Mechanik, Jelenia Góra woj. dolnośląskie

ANDŻELIKA PRZYBOROWSKA Gimnazjum w Skrwilnie, woj. kujawsko-pomorskie

ANDŻELIKA PRZYBOROWSKA Gimnazjum w Skrwilnie, woj. kujawsko-pomorskie

PAULINA PRUŻYŃSKA, lat 12 Strzelno, pow. Mogilno, woj. kujawsko-pomorskie

PAULINA PRUŻYŃSKA, lat 12 Strzelno, pow. Mogilno, woj. kujawsko-pomorskie

KLAUDIA WIŚNIEWSKA, kl. IV Szkoła Podstawowa w Skulsku, woj. wielkopolskie

KLAUDIA WIŚNIEWSKA, kl. IV Szkoła Podstawowa w Skulsku, woj. wielkopolskie

ANNA ŻYTO Gimnazjum w Jeziorach Wielkich z siedzibą we Włostowie woj. kujawsko-pomorskie

ANNA ŻYTO Gimnazjum w Jeziorach Wielkich z siedzibą we Włostowie woj. kujawsko-pomorskie

DOROTA GACKOWSKA, lat 12 Szkoła Podstawowa w Bysławiu, woj. kujawsko-pomorskie

DOROTA GACKOWSKA, lat 12 Szkoła Podstawowa w Bysławiu, woj. kujawsko-pomorskie

ELIZA ŁUC, lat 10 Szkoła Podstawowa w Lipnie, woj. wielkopolskie

ELIZA ŁUC, lat 10 Szkoła Podstawowa w Lipnie, woj. wielkopolskie

JAKUB OSTROWSKI, kl. IV Szkoła Podstawowa w Stawie woj. wielkopolskie

JAKUB OSTROWSKI, kl. IV Szkoła Podstawowa w Stawie woj. wielkopolskie

MARIA TENCZYŃSKA, lat 10 Gminny Ośrodek Kultury Padew Narodowa woj. podkarpackie

MARIA TENCZYŃSKA, lat 10 Gminny Ośrodek Kultury Padew Narodowa woj. podkarpackie

AGNIESZKA LEJA , lat 10 Szkoła Podstawowa nr 1 w Żołyni, woj. podkarpackie

AGNIESZKA LEJA , lat 10 Szkoła Podstawowa nr 1 w Żołyni, woj. podkarpackie

WERONIKA ŁAZORKO, lat 8 Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej Szczecin, zachodniopom.

WERONIKA ŁAZORKO, lat 8 Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej Szczecin, zachodniopom.

MARIKA WITKOWSKA Szkoła Podstawowa Kończewice, woj. kujawsko-pomorskie

MARIKA WITKOWSKA Szkoła Podstawowa Kończewice, woj. kujawsko-pomorskie

NATALIA MIELNIK Skępe, woj. kujawsko-pomorskie

NATALIA MIELNIK Skępe, woj. kujawsko-pomorskie

NATALIA WOJDYŁO, lat 6 Przedszkole Publiczne Gminy Czarna Oddział w Zalesiu, woj. podkarpackie

NATALIA WOJDYŁO, lat 6 Przedszkole Publiczne Gminy Czarna Oddział w Zalesiu, woj. podkarpackie

ALICJA LEWANDOWSKA, lat 5 Miejskie Przedszkole Miejskie w Drawnie, woj. zachodniopomorskie

ALICJA LEWANDOWSKA, lat 5 Miejskie Przedszkole Miejskie w Drawnie, woj. zachodniopomorskie

GABRIELA LORENC lat 5 Miejskie Przedszkole nr 1 w Jarosławiu woj. podkarpackie

GABRIELA LORENC lat 5 Miejskie Przedszkole nr 1 w Jarosławiu woj. podkarpackie

PAWEŁ RYCĄBEL Zespół Szkół Chemicznych im. J. Łukaszewicza, Bydgoszcz woj. kujawsko-pomorskie

PAWEŁ RYCĄBEL Zespół Szkół Chemicznych im. J. Łukaszewicza, Bydgoszcz woj. kujawsko-pomorskie

SANDRA KOSZELA, kl. II Gimnazjum Szklarska Poręba woj. dolnośląskie

SANDRA KOSZELA, kl. II Gimnazjum Szklarska Poręba woj. dolnośląskie

DOMINIKA MARZOL Gimnazjum w Brzeźnie, woj. wielkopolskie

DOMINIKA MARZOL Gimnazjum w Brzeźnie, woj. wielkopolskie

MARCIN KONOFALSKI Dom Kultury w Dębnie Zespół Plastyczny „Pastele”,  woj. zachodniopomorskie

MARCIN KONOFALSKI Dom Kultury w Dębnie Zespół Plastyczny „Pastele”, woj. zachodniopomorskie

JULIA SZYNKIEWICZ, lat 8 Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej, Szczecin, zach.-pom.

JULIA SZYNKIEWICZ, lat 8 Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej, Szczecin, zach.-pom.

NATALIA FOGT, lat 6 Samorządowy Ośrodek Kultury, Święciechowa woj. wielkopolskie

NATALIA FOGT, lat 6 Samorządowy Ośrodek Kultury, Święciechowa woj. wielkopolskie

KAROLINA WĄSIK, lat 13 Samorządowe Centrum Kultury Mielec woj. podkarpackie

KAROLINA WĄSIK, lat 13 Samorządowe Centrum Kultury Mielec woj. podkarpackie

BARTOSZ FIC, lat 9 Samorządowy Ośrodek Kultury, Święciechowa woj. wielkopolskie

BARTOSZ FIC, lat 9 Samorządowy Ośrodek Kultury, Święciechowa woj. wielkopolskie

GRZEGORZ SZAFRAŃSKI Soleckie Centrum Kultury, ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 1, Solec Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie

GRZEGORZ SZAFRAŃSKI Soleckie Centrum Kultury, ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 1, Solec Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie